Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt már ecl olasz középfo...

Aki volt már ecl olasz középfokon, mesélne róla? Más középfokú olasz vizsga is érdekel, ha van személyes tapasztalatod róla!

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 11:03
 1/1 anonim válasza:
Én BME olasz középfokún voltam most augusztusban. Az írásbeli rész (szerintem) nem volt vészes, nyelvtani rész nincs is benne, csak olvasásértés és levélírás. A hallgatásban nem tudom, hogy csak szerencsém volt-e, de zaj nélküli, szép kiejtésű, jó szövegeket kaptunk, kettőt, az egyikre igaz-hamis feladat volt, a másikra pár szóban válaszolós. A szóbelin anyanyelvi olasz vizsgáztatott, nagyon jóindulatúan, inkább beszélgetésnek mondanám, mint vizsgáztatásnak. Nyilván szerencse is kell a dologhoz, de én nagyon tudom ajánlani.:)
2016. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!