Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Reális cél? (spanyol nyelvtanu...

Reális cél? (spanyol nyelvtanulás)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, gimiben 4 évig volt heti 3x45p spanyol órám, de teljesen komolytalanul. 3 tanár volt 4 év alatt, végzősként nem tudtuk az alapokat,minket sem nagyon érdekelt, hogy nem tanítottak.. tehát gyakorlatilag ki lett dobva 4 év, de legalább szókincs és minimális nyelvtan ragadt rám.

Pár hete elkezdtem magántanárhoz járni. Hetente járok 2x90 percet. Emellett mindkétszer kapok egy rakat házit.


Szerintetek ilyen inteznitás mellett, reális lehet május környékére egy komplex középfok?


Mint írtam nem vagyok teljesen kezdő, de még középhaladónak sem mondanám magam. Egy erős A1.

Nyelvérzékem szerencsére jó, az angol is ragadt rám, szinte készülés nélkül sikerült elsőre a középfok és az emelt érettségi.


Esetleg magántanár mellett érdemes még elmenni tanfolyamra is? Vagy itthon lenne értelme napi 10-15 szót tanulni?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2016. nov. 11. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tanárodtól kérdezd.
2016. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szókincset fejleszteni meg mindig van értelme.
2016. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Érdemes lenne napi 50-100 szót is bemagolni.
2016. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy cikkben olvastam, hogy a napi 15 a max, ami aktívan meg is marad.

A tanárom szerint simán meglehet, csak érdekelt mások véleménye is :)

2016. nov. 11. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Akkor lehet hogy mutáns vagyok én is.


https://www.youtube.com/watch?v=PV3QmYpbEvg

2016. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!