Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol TELC komplex nyelvvizsgá...

Angol TELC komplex nyelvvizsgával kapcsolatban B2-es szinten milyen tapasztalataitok, tanácsaitok vannak?

Figyelt kérdés

Szombaton megyek vizsgázni és gondoltam kiteszem a kérdést ezzel kapcsolatban. Nem a menetére vagyok elsősorban kíváncsi (hiszen azzal kapcsolatban vannak más források, ahol informálódni lehet), hanem inkább a Ti saját véleményetekre, olyan dolgokra, ami számotokra fura, rossz vagy éppen jó volt, akár az írásbeli, akár a szóbeli résznél. Leginkább olyanok válaszát részesíteném előnyben, akik vagy nagyon jól ismerik ezeket a vizsgákat, vagy akik nem régen voltak.

Válaszaitokat előre köszönöm.



2016. nov. 13. 23:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy (nem személyeskedni akarok csak kíváncsiságból kérdezem, hogy Magyarországon milyen a tendencia, hány évesen csinálják a középfokút)?

Én 17 múltam, de az osztályomban már a többségnek megvan, de vannak olyanok, akiknek a felsőfokú is (mivel nyelvtagozatos osztály vagyunk).

2016. nov. 17. 17:49
 12/20 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok.
2016. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na hogy ment nektek?
2016. nov. 19. 16:51
 14/20 anonim válasza:
Nekem sikerult a szobeli es az irasbeli is!:) neked?
2016. dec. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nekem is mindkettő sikerült. Írásbeli 63%, szóbeli 87%. Neked?

Egyébként csomó embert ismerek, akik már többször voltak. Van olyan is, aki most volt 4x-re, ő egyel jár felettem, de még most is csak a szóbeli sikerült neki. Ebből nekem az jön le, hogy elég jó dolog, ha már egyből sikerül.

2016. dec. 26. 18:20
 16/20 anonim ***** válasza:
42%
A fiam most szerezte meg az angol középfokút az Origónál. Ő 14 éves! :-) Nagyon büszke vagyok rá!!! :-)
2017. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok neki! :-)
2017. jún. 20. 23:47
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves vagy,köszönöm! :-)
2017. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sok osztálytársam a Telcnél nyelvvizsgázott (angol B2), és azt mondták,könnyű volt.
2017. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nincs viszonyítási alapom, mivel a más típusú nyelvvizsgák feladatait nem ismerem, de szerintem sem volt nehéz, kell hozzá egy kis gyakorlás, főleg az írásbeli részhez. A szóbeli tényleg könnyű.


Viszont azt mondják, hogy mióta kivettek az Origóból is egy típusfeladatot, azóta az is könnyebbé vált. De létezik még jóval többféle nyelvvizsga típus, pl. EURO, BGE, LCCI.

2017. jún. 23. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!