Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Másfél hónap allat milyen jól...

Másfél hónap allat milyen jól tanulok meg angolul?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok, másfél éve tanulom az angolt, kb. olyan alap szinten. Jövő nyáron kimennék Amerikába az unokatesómhoz másfél hónapra. Természetesen csak angolul kommunikálnánk (beszél magyarul). A kérdésem az lenne, hogy ez idő alatt mennyire tanulnám meg a nyelvet? Egy középszintû érettségit le tudnék rakni? Egyáltalán megérné kimenni vagy inkább menjek el egy tanfolyamra?

Tapasztalatokat, ötleteket szívesen fogadok! :)



2016. febr. 15. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

perszehogy megéri kimenni, hiszen gondolom ingyenesen laksz ott, ingyenes lesz az ellátásod, így "csak" útiköltséget kell fizetned (vagy azt is szüleid fizetik)


mondjuk csodát azért ne várj szerintem, mert tapasztalatból mondom, nem fog összejönni, hogy kizárólag angolul fogtok kommunikálni. (ha mégis akkor gratulálok )

2016. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, persze nehéz lesz nem magyarul beszélni, de majd valahogy türtőztetem magunkat, muszáj lesz. :)

Most látom, hogy elírtam a címet, természetesen az alatt akart lenni, mobilon nem egyszerű az írás...

2016. febr. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!