Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul valaki segítene?

Angolul valaki segítene?

Figyelt kérdés

ez hogy van?

X, addig ne ítélkezz senki felett míg nem ismered, nem élted át azt amit ő.Én megjártam a legfájdalmasabb utakat, ítélkezés előtt inkább nézz magadba és gondolkodj el! Egy szóval sem írtam, hogy elvárom, hogy valaki engem boldoggá tegyen, csupán annyit akartam kifejezni, hogy nagyon boldog és hálás vagyok, hogy Ő van nekem és az enyém!



2016. nov. 21. 07:02
 1/1 anonim ***** válasza:
X, don't judge anybody until you don't know and haven't experienced what he's gone through. I myself have walked on most grievous paths. Before judgment, you should look into your self and consider. I haven't used a word aiming at I expected someone make me happy. All I wanted to say was that I'm grateful that she is for me, that she belongs to me.
2016. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!