Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek mi a tapasztalata a...

Fritz Roland kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a DEXAM nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés
Konkrétan ezen a nyelvvizsga típuson gondolkozok, és megszeretném tudni, ki mit gondol róla, engem a két levél rémiszt el picit.

2016. nov. 28. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem pozitív tapasztalataim vannak az írásbelivel. Elsőre meglett. :)

A levél szerintem könnyű. Jó témák voltak. Nem sokkal nehezebb mint a középszintű érettségin kapott levél. Figyelni kell rá, hogy ne írj kevesebbet és többet.

A tagolásra, a megszólításra és az elköszönésre is ügyelj.

2016. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is abszolút pozitív tapasztalatom van az írásbelivel kapcsolatban (a szóbelit máshol csinálom). Sokkal nehezebbre számítottam azok alapján, amiket gyakoroltam, 90% lett, amit el sem hittem. A levél és a fogalmazás egyáltalán nem vészes, csak gyakorolni kell rá eleget, hogy már rutinból menjen az egész. De viszonylag életszerű helyzetek vannak feldolgozva, úgyhogy nem lesz nehéz :)
2016. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2. Válaszoló a szóbelit miért máshol csinálod? Én most szeretnék szóbelizni, es azt hallottam, hogy ez elég könnyű... Esetleg ismersz egyszerűbbet? :)
2016. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok.

A Dexam szóbelin megbuktam.

A TELC baromi könnyű!

2016. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi volt könnyebb a telc-ben?
2016. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A TELC-nél mérföldkövekkel érthetőbb volt a magnós feladat. :)

Nem vagyok hülye angolból, de én egyáltalán nem értettem a Dexamost. Viszont ha megy a magnós feladat és kicsit gyengébben a beszédkészség, akkor menj Dexamra. :)

2016. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

a dexam írásbeli nagyon egyszerű.

szóbeliből pedig a társalkodó :)

a magno is hihetetlenül könnyű :)

2016. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Dexam levelek gyakorlására mit ajánlotok? Esetleg régebbi feladatokat ellehet valahol érni?
2022. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy rakás szar
2022. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!