Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem rég kezdtem el angolul...

Nem rég kezdtem el angolul tanulni milyen módszerekkel lehet hatékonyabban mégis jól megtanulni elsajátítani Ti hogy tanultatok nyelvet hogy meg is maradjon?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok magolással.
2016. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok videót/filmet nézni angol nyelven először magyar felirattal, aztán angol felirattal, később felirat nélkül. Sok szöveget olvasni (interneten millió helyen lehet találni, CNN/BBC/stb. oldalain angol hírek, ilyesmik). Könyvet olvasni angolul, ami ismeretlen szó azt kiszótárazni megtanulni. Beszélni másokkal (lehetőleg anyanyelvi beszélőkkel) angolul. Ez persze a "normál tanulás" mellett... :)
2016. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kezdj el nézni egy sorozatot.Nézd meg angolul angol felirattal majd magyar felirattal.Vagy nézz youtubeon angol videósokat mint például Markiplier,JackSepticEye,PewDiePie,Razzbowski stb.Én is így tanultam meg angolul és most kaptam ki az angolt témazárómat amin 59 pontból 60-at értem el :,D igen 60 pontot
2017. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!