Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám hatékonyan...

Hogyan tudnám hatékonyan gyarapítani az angol szókincsemet?

Figyelt kérdés
Jelenleg valahol az alap, és a középszint között állok, úgyhogy szeretnék fel fejlődni. Nektek mi jött be?

2016. dec. 28. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz Youtube videókat! Angolul. Kezdd SarabeautyCornerrel. Ő norvég, ezért eléggé magyarosan beszél. Könnyen megtanulod érteni.Emellett bemutat mindent, szóval látod miről beszél és van magyar felirat is. Aztán nézz AlishaMarriet, Niki and Gabit és innen rájössz mi tetszik. Ne ijedj meg, ha nem tudsz egy szót... Nézz utána, ha nem jössz rá miről beszél. Később mehet Zoella, Freddy my love és brittek. De feltétlenül Sara-val kezdj és utána nézz amerikaiakat!A britt akcentust nehéz megérteni
2016. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem internetezni, rengeteg angol oldallal találtam magam szembe. Akkor tanultam angolt, ennél fogva értettem néhány dolgot, de muszáj volt kiszótárazni/kifordítózni csomó mindent, amit a mai napig meg kell tennem néha. :D

Szóval én így csinálom: angol oldalakat olvasok, angol szinkron + magyar felirat kombóval nézem a filmeket, meg videókat ha épp úgy van, ezek nálam jól működnek.

2016. dec. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvass könyveket eredetiben. Olyat ami nem tragikusan nehéz, de azért elég kihívás átrágni, amellett érdekes a sztori és ösztönöz arra, hogy folytasd.


Pl. Ken Follett, John Grisham könyvei.

2016. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Magolással.
2016. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

első kérdező: valami csávósabbat nem tudnál mondani ,mert ezek a sminkelős cuccok nem nagyon hoznak lázba :D 19/f

2017. jan. 2. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!