Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miert rossz a Kljucs c. konyv...

Miert rossz a Kljucs c. konyv az orosz nyelvtanulashoz?

Figyelt kérdés
Tobbszor olvastam itt, hogy mennyire nevetseges a könyv, de akkor az ELTE miert keri az anyagat, ahhoz, hogy valaki felvetelt nyerjen pl. orosz minorra?
2016. dec. 29. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne rossz? Igazából teljesen mindegy, hogy milyen könyvből tanulsz, ha megtanulod a nyelve a emgfelelő szintre, akkor fel fognak venni.
2016. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt olvastam tobb a konyvrok szolo valaszban, hogy nevetseges, gyenge, ossze van csapva.
2016. dec. 29. 15:16
 3/3 chtt ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok... csak a magam tapasztalatáról tudok beszámolni. Számomra logikátlan, átláthatatlan az egész könyv. Többször tanítottam belőle, de mindig arra jutottam, hogy belekap mindenbe, nem fejez be semmit, a könyv vége felé járunk, oszt én szerencsére tudok oroszul, a tanítvány meg leginkább azt, amit a könyvtől elszakadva, saját fejem után tanítottam.

Valszeg azért kérik az anyagát, mert a magyar tankönyvpiacon jelenleg nincs egyetlen igazán használható orosz tankönyv sem, ezt meg mégiscsak orosz írta, mégiscsak tankönyv, olyan, amilyen.

Nem tudom, mennyire nevetséges (mondjuk én kisgyerek módra vihogok a pálcikanyakú emberkéken, de elképzelhető, hogy másoknak meg pont az tetszik:).

SZVSZ Oszipova a piacot elárasztó angol tankönyvek mintájára próbált valami színeset, jópofát, csuda modernet alkotni, s kissé átzuhanta magát a lónak az túloldalára. Nem óhajtom persze én sem azt tanítani, hogyan szánkáztatta meg Lenin - mosolyogva - a gyermekek, és Szása hogyan vezette a kolhoztraktort, de egyelőre ott tartok, hogy a kilencvenes évek általános iskolai tankönyvei többet értek... csak azokat mégsem taníthatom az egyetemistáknak :DDD

2016. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!