Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most találtam rá erre a...

Most találtam rá erre a videóra, és felvetődött bennem a kérdés, hogy miért beszélnek a brit fiatalok ilyen bugyuta módon?

Figyelt kérdés
Konkrétan erre gondolok: [link]

2017. jan. 7. 16:54
 1/4 Donald J. Trump ***** válasza:
53%
Elmondja a hölgy és te is leírtad: lényegében azért, mert bugyuták. Vagy azt gondoltad, hogy mivel Nagy-Britannia a művelt nyugat ott minden fiatal mívesen és ékesszólóan beszéli a nyelvét? :) Lehet, hogy lemaradtál a punkokról, angol futballhuliganizmusról meg trainspottingról.
2017. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a beszélő csaj affektáló sejpítése pontosan ennyire idegesítő.
2017. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Milyen bájos, amikor a magyar nyelvtanuló rácsodálkozik, hogy az angolok nem úgy beszélnek angolul, ahogy a tanító néni 😃

Ez nem bugyutaság, hanem akcentus.

2017. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bugyuta? Már miért lenne bugyuta? Téged biztos csak az zavar, hogy nem úgy beszélnek egyesek angolul, ahogy te megtanultad. Magyarországban is sokféleképpen beszélnek az emberek, és ez teljesen normális.
2017. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!