Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli felülvizsgálathoz jó...

Szóbeli felülvizsgálathoz jó kifogás-e az, hogy a párom nem volt túl kooperatív?

Figyelt kérdés
Egy olyan emberrel voltam aki nagyon meg volt szeppenve, így nem igazán tudott megszólalni, pár mondatot tudott csak mondani, akárhogy próbáltam neki segíteni nem sikerült, ezért én sem tudtam annyira kibontakozni.

2017. jan. 8. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem. A te munkad az volt, hogy bemutasd mit tudsz, nem masok biralasa. Ezt hagyd a vizsgaztatokra. Ha megbuksz, talan felhozhatod. Ha nem tudtal kibontakozni elegge, es kellett volna jobban, akkor a vizsgaztatok segitettek volna.
2017. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lényegében akkor ne is fellebbezzek? Feleslegesen pénzt se akarok kidobni
2017. jan. 8. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Attol, hogy a parod nem szolal meg, meg Te keszulhetsz. Engem meg egesz gyerekkoromban verrek a szuleim, megis le tudtam tenni a nyelvvizsgat. Remelem erted mire celzok. A kutyat nem erdekli.
2017. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
En ilyen helyzetben el kezdtem volna a vizsgaztatoval/a vizsgaztatohoz beszelgetni. Most mar keso a reklamaciora, akkor kellett volna. Szerintem.
2017. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizsgáztatók ezt figyelembe veszik és nem fogják lehúzni az eredményedet a másik bénasága miatt, főleg hogy még segítettél is neki. Nem lesz szükséged kifogásra.
2017. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet. Ők úgy vannak vele, hogyha tudsz, akkor beszélgetsz magaddal is akár. Sok ismerősöm bukott már meg nyelvvizsgán azért, mert a párja béna volt, érdemesebb az ilyen nyelvvizsgákat kerülni szerintem.
2017. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!