Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudná ezt az angol szöveget...

Le tudná ezt az angol szöveget fordítni valaki?

Figyelt kérdés

Irnom kell egy fogalmazást, a péntek szombat napomról múlt időbeny hogy mit csináltam. Letudná ezt fordítani valaki?

Pénteken iskolában voltam, 7 órám volt és délután mikor vége lett haza mentem. Az idő nagyon rossz volt ezért nem mentem sehova. Otthon filmet néztem, és kitakarítottam a szobámat. Este átjöttek a barátnőim és velük voltam. Szombaton délelött otthon tanultam. Délben elmentem vendégségbe ismerősökhöz akik meghívtak, ott nagyon jól éreztem magam, sokat beszélgettünk. Délután haza mentem és pihentem, filmet néztem, zenét hallgattam.


Egy kicsi nyelvtani hiba lehet benne ugyanis kezdo vagyok és így hihető.

Koszonom elore is.


2017. jan. 14. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik mondat az első, ahonnan kezdődik a szöveg?
2017. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

On Friday I was at school, I had seven lessons and in the afternoon when it finished I went home. The weather was very wrong, so I didn't go anywhere. At home I watched movies, and I cleaned my room. In the evening my friends came to my house and I was with them. On Saturday morning I learned at home. At midday I went to my familiar's, and I felt very good with them, we talk a lot. In the afternoon I went home and I watched movies and litened musics.


Remélem jó!

2017. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

*The weather was very wrong

The weather was very BAD


*I learned at home

I studied at home


*my familiar's

my acquaintances


*we talk a lot

we talkED a lot


*litened musics

liStened TO music

2017. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. jan. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!