Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap vizsgázom angol középfo...

Holnap vizsgázom angol középfok B2 komplex vizsga lesz. Nagyon izgulok, ilyenkor már érdemes bármit is csinálni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ne - vasárnap vizsga ?
2017. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen :D
2017. jan. 14. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz mindent, akkor inkább pihenj, vagy nézz meg egy angol nyelvű filmet, mosd ki jól a füled a magnós részhez. Én amúgy előző nap a perverzebb igeidőket, meg az ifes mondatokat tanulmányoztam, amiket nem bírok megjegyezni, mert úgyse használom, meg olyan szavakat tanulgattam, amiket szintén nem használok soha (pl. sorház, ikerház, mittoménmilyenház), de nagyon menő leszek, ha elsütöm szóbelin (aztán persze nem volt alkalmam elsütni őket).
2017. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj:D átnéztem én a levélhez kapcsolódó összes mondatot meg átnéztem az összes szóbeli tételt és én úgy érzem menni fog de nagyon félek :D
2017. jan. 14. 17:44
 5/8 anonim válasza:
Nyugi, tuti meg lesz, ha ennyit készültél. A közép szintűre kb nem is kell tanulni, nem lesz nehéz. :D
2017. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy:) Nagyon szépen köszönöm a bátorítást :D :)
2017. jan. 14. 21:21
 7/8 anonim válasza:
Milyen volt? :)
2017. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na hát 15 kor végeztem mindennel :D az írásbelinél 1 volt nehéz, aminél be kell a szavakat helyettesíteni. A szòbeli meg teljesen ment, kedvenc könyvemet kell bemutatnom :) Jò már tùl lenni rajta :)
2017. jan. 15. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!