Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo szóbeli nyelvvizsga?

Origo szóbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a februári szóbelire. Első kérdésem, hogy az írásbeli és a labor nem egy napon szokott lenni? Csak mert én így tudtam, és az írásbeli 4-re volt kiírva, viszont engem 3.-ára osztottak be.

Másrészről vélemény laborról és a beszélgetésről? Hogy zajlik ez az egész?



2017. jan. 18. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem külön napon volt az írásbeli és a labor. Ugyan így, egy nap különbséggel.


Szóbeli:Bemész, magyarul köszönsz, ők magyarul elmondják, hogy fekveszik a beszélgetést diktafonra.m Utána fel kell mondanod rá a nevet és a dátumot.

Utána kihúzol két képet és a szituációt. A két kép közül választasz egyet, a másikat visszaadod. A szituációt nem nézheted meg előre. Utána elkezdődik, pár kérdést tesznek fel, pl honnan jöttél, hogy jöttél, mi a hobbyd beszélj a családodról, iskoládról stb.. utána jön a kép, elmondod mit látsz, majd a saját véleményed kifejted, végül kérdeznek egy-kettőt. Az utolsó a szituáció, ezt megnézheted, van kb fél perced átgondolni majd kezdődik. Legvégül mondják hogy ennyi volt, köszönik szépen.

2017. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nevem és a dátumot magyarul vagy angolul kell mondani?
2017. jan. 18. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
magyarul
2017. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!