Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelv lenne a legjobb...

Melyik nyelv lenne a legjobb számomra?

Figyelt kérdés

Angolt tanulok,elég jó a nyelvérzékem. Spanyol,olasz,francia,és német nyelv közül kéne választanom,de tanácstalan vagyok.

Melyiket válasszam?



2017. jan. 30. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Oroszt nem lehet?
2017. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

én angolul beszélek és szerintem a spanyol nagyon könnyű, sok a hasonlóság a kettő között, legalábbis számomra


a németet viszont kicsit nehéznek találom


szóval én a spanyolra szavazok

2017. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

franciát javaslom, én is azt tanulom, ráadásul az angollal jól is lehet hasznosítani :)

A francia után könnyen megy majd az olasz, olaszból meg könnyen átmész a spanyolra, szóval hajrá :D

2017. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Német
2017. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Német vagy francia :)
2017. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek :D Akkor még rágódok rajta kicsit,aztán majd csak lesz valami :)
2017. febr. 2. 16:58
 7/11 anonim válasza:
26%
Hogy jobban megnehezítsem a helyzeted: spanyolt javaslom :) Kint vagyok Németországban és szinte az összes kollégám spanyol ajkú. A villamoson is sok spanyol prantyogást hallok. A legelterjedtebb nyelv, szerintem ezzel biztos nem veszítesz!
2017. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
a macskanyelv
2017. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg mérnöki pályára mész/akarsz menni, én mindenképpen a németet ajánlom, és sajnálom, hogy nem tanultam szorgalmasabban. Sok állás (gépész, villamosmérnök, stb.) a német nyelvtudásúakat részesíti előnyben. Keleteurópában (Mo-n is!) sok állásnál előny. Itthon és a környező országokba spanyollal nem mész semmire, hiába a világ egyik legtöbb ember által beszélt nyelve. Amúgy én a francia kivételével mindegyiket szeretem. Ha nem ilyesmi területeken gondolkozol, akkor a én az olaszt tenném 2. helyre, spanyolt a 3.-ra!!! Vendéglátásban ezek itthon is fontosak.
2017. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Spanyolt vagy franciát! Én sajnos nem választhatok spanyolt,pedig biztos amellett döntenék.Szakkörként tanultam egy pár hónapig,és nagyon könnyű, sok helyen hasznosíthatod és nem is beszélve arról,hogy egy gyönyörű nyelv!
2017. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!