Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magántanulóként hogyan tanulja...

Magántanulóként hogyan tanuljak nyelvet? ( angol ) 14/l

Figyelt kérdés
Nemsokára magántanuló leszek és az a baj hogy eszembe jutott hogy akkor én hogy fogok angolt tanulni?! Magamat nem tudom megtanítani, édesanyám se, édesapám se! Se ismerős! Az órákra nem fogok tudni bejárni mert édesanyám egésznap elvan foglalva és dolgozik. Én pedig 20 percre lakok a sulitól KOCSIVAL. Gyalog és busszal kb 1 vagy másfél óra mert az utcánk 3 km hosszú és a legvégen lakunk. Külön tanárra pedig NINCS PÉNZÜNK! ;(

2017. febr. 20. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kezdőt úgy értettem, hogy az önálló nyelvtanulásban kezdő, mert feltételezem, általános iskolában már tanult nyelvet.
2017. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!