Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak angolt?

Hogy tanuljak angolt?

Figyelt kérdés
már több mint 1,5 éve tanulok és van hozzá érzékem szerintem és kezdem egyre jobban megszeretni viszont nehezen értem és még mindig rossz a nyelvtanom és a szókincsem mert nem tanultam rendesen. Az alap hogy elkezdem ismételni a nyelvtant és biztosabb úgy a tudás, de mikkel tudnám még fejleszteni magamat? A filmek és sorozatok tényleg jók erre vagy semmit sem ér? Vagy angol könyvek és közben keresgélni amit nem értek? Valami bevált tipp vagy oldal vagy módszer? Köszönök mindent. 16/L (és a gimiben kezdtem el tanulni viszont fő tantárgy ezért tényleg fontos lenne mert most még nem késő)
2017. febr. 24. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A duolingo.com igen jó oldal. Ha már nem vagy egész kezdö, akkor az eleje valószínüleg kicsit unalmas, de késöbb egyre többet tanulsz vele.
2017. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó ég köszönöm, nagyon jó (és igen hajnali háromkor néztem meg :D)
2017. febr. 25. 03:04
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg


Itt jól elmagyarázza a nyelvtani részeket.

2017. febr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neked is köszönöm :DD
2017. febr. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!