Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul segítene valaki...

Angolul segítene valaki lefordítani?

Figyelt kérdés

Ezt a pár mondatotbkellene:

Ne haragudj, hogy tegnap nem írtam, de elaludtam mert nagyon fáradt voltam. Szóval mik a feltételek hogy bekerülhessen valaki a csoportodba? Egyébként scoot nagyon fura érzéseket kelt és senkinek nem könyörögtem snnyit elötte, mint neki. Elég coolnak tűnik, sajnálom hogy ennyire utál.

Előre is köszönöm.



2017. márc. 6. 12:49
 1/4 anonim válasza:

I'm sorryfor not wrote yesterday, I've fallen asleep because I was very exhausted. So whats are the criterions for getting into the group? By the way Scoot makes me feel so weird, and I've never begged anyone as much as him.

He seems very cool, I regret that he hates me that much.


Nem tudom, hogy az előre is köszönöm nekünk szólt-e, vagy azt is fordítani kell:D de mindenesetre az is itt van:


Thank you in anticipation.

2017. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

első válaszoló vagyok

*sorry for


remélem tudtam segíteni :)

2017. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors segítséget!!!
2017. márc. 6. 13:37
 4/4 chtt ***** válasza:
100%

sorry for not writing/sorry that I didn't write

I was very tired/exhausted and fell asleep

what are the conditions/criteria for

It's a pity that he hates me

Thanks/Thank you in advance

2017. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!