Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ennek van értelme?

Szerintetek ennek van értelme?

Figyelt kérdés
Most jelenpillanatban 10. osztályos vagyok egy gimnáziumban és általános tagozatos,jó tanuló, viszont most jöttem rá arra hogy én nagyon de nagyon szeretném az angolt tanulni, és arra gondoltam hogy a jövő évet angol-infón kezdem nulladikban, azért mert az egy nyelvi év és akkor emelt óraszámban megy az angol, utána pedig 11.-ben kezdem az évet (mivel már a 10. évfolyam megvan). Egyáltalán lehet ilyet? Annyira szeretném ezt!!! :(

2017. márc. 6. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek azért erősen utána kell nézni az adott suliban, hogy ilyet egyáltalán lehet-e. Gondolom csomó különbözeti vizsgát kéne tenni az infó miatt. A suli titkárságán érdeklődhetsz hogy van-e valami ilyen lehetőség. Arról nem is beszélve, hogy a szüleiddel beszéld meg, hogy mit szeretnél. Ők tudnak tanácsot is adni, meg az utánajárásban is segíteni.

De angolt nem csak így lehet tanulni. Ha nagyon szeretnéd és érdekel, akkor valószínűleg könnyen fog menni a megtanulása is. Ha nyáron elmész intenzív nyelvtanfolyamra, az sokat tud lendíteni rajtad.

2017. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!