Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszosok! Valaki leellenőrizn...

Oroszosok! Valaki leellenőrizné nekem ezt a pár sort?

Figyelt kérdés

Órára kellett egy pár sort írni a menekültválságról. Remélem nincs benne túl sok hiba. Íme:


О беженецы

По-моему они должен оставаться в Африке до их заявка будут принят. Они не могут входить во Европейский союза пока не получыли официальное разрешение. Если нужно, ЕС могут дать денгы для страни в северной Африки. Таким образом, ЕС могут сэкономить, потому-что он не должен финансировать их стоимость жизной.



2017. márc. 27. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
По-моему они должен оставаться в Африке до их заявка будут приняты. Они не могут входить во Европейский союза пока не получыли официальное разрешение. Если нужно, ЕС могут дать денгы для страни в северной Африки. Таким образом, ЕС могут сэкономить, потому что он не должен финансировать их стоимость жизной.
2017. márc. 27. 19:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Esélytelen beilleszteni.
2017. márc. 27. 19:59
 3/5 anonim válasza:
Szerintem mentsd le a képernyődet és töltds fel a képet a netre, majd illeszd be ide a kép linkjét. Macerásnak tűnik, de 2 perc az egész.
2017. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2017. márc. 27. 20:22
 5/5 chtt ***** válasza:
100%

О _ б е ж е н ц а х

о н и _ д о л ж н ы

д о _ т е х _ п о р, _ п о к а _ и х _ з а я в к и _ н е _ б у д у т _ п р и н я т ы / п о к а _ н е _ п р и н и м а ю т _ и х _ з а я в к и

в о й т и _ в _ Е в р о с о ю з / в _ Е в р о п е й с к и й _ С о ю з

Е С _ м о ж е т _ д а т ь _ д е н ь г и _ д л я _ с т р а н

м о ж е т _ э к о н о м и т ь

с т о и м о с т ь _ ж и з н и


(nem szótároztam, remélem, te igen:)

2017. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!