Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki ma volt BME B2 angolon...

Aki ma volt BME B2 angolon annak hogy sikerült?

Figyelt kérdés
És annyi, hogy a magnón minke haszjálták a Bogárt és, hogy hány százaléka a mexikói családoknak használ ilyen kocsit? Ezeket nme értettem és kiváncsi vagyok...

2017. ápr. 1. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma is ma voltam, de úgy érzem, hogy a magnó nem sikerült túl jól... :(. Ha jól emlékszem, 17% volt, a másikban én sem vagyok biztos. Nekem zavaró volt, hogy a terem visszhangzott. Bàr lehet, hogy ez csak engem zavart. Olyan volt, mintha egy echo effekt be lett volna kapcsolva.


(Én magamtól többet vártam vola, de remélem, így is megkesz minimum a 40%)

2017. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok megint. Én az írásbelit nem éreztem annyira gyilkosnak, mint ahogy vártam (ettől féltem a legjobban). Egyedül a leveleket sikerült kicsit összecsapnom, mert majdnem kicsúsztam az időből. Egy picit gondolkdnom kellett, hogy a locsolkodást és egyéb magyar húsvéti hagyományt hogyan is írjam le. (Számíthattam volna a témàra, de nem tettem, így meglepett és az mentett meg, hogy előtte olvastam ilyenekről angolul) összességében a magnót leszámítva pozitív eredményre számítok. Vagyis ebben reménykedem.


Neked hogy ment?

2017. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az írásbeli rész sztem is könnyű volt, de a magnó nem sikerüt annyira jól. Ezt a mire használják a Bogárt, meg a hány százalékának van ilyene nem ment jól, meg a másik feladatban is tippelgettem párat... nem is az volt a baj, hogy visszhangzott, mert az a you will hear a text... duma jó volt, inkább ahol felvették a szöveget ott volt háttérzaj vagy direkt kicsit torzították. Bár én elöl ültem, hátul nem tudom milyen volt.
2017. ápr. 1. 17:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért sztem a 40% tuti a 60% meg taln meglesz...
2017. ápr. 1. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... nem akarok látni Volkswagen autót jó sokáig :D

Én itthon BME-s magnós anyagokkal készültem, eddig mindig jól sikerültek az itthoniak.(pedig igyekeztem zajos környezetben pl nyitott ablaknál)

Sajnos a vizsgás mégis rosszul sikerült. :( Idegesség+nagy terem+ akkor nem csak nekem tűnt fel a hang tisztasága.


Persze, ha valaki jól beszéli az angolt, akkor elhiszem, hogy ő így is kihallja. De nekem pl a második szöveg tisztább volt. (Bár szemetebb, mert ott kicsit logikázni is kellett némelyiknél. Mert sokszor mondta mindegyik lehetőségek, csak figyelni kellett, hogy mit mondd előtte, vagy pontosan mit mond)- Bár szerintem nekem ez jobban sikerült (vagyis remélem)


(Az első voltam)

2017. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2016. Márciúsában pont ugyan ilyen listeningem volt a BME-n. :D Egyébként nekem nem sikerült jól, de rá 2 hónapra Origón simán ment.
2017. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!