Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanuláshoz tudtok...

Angol nyelvtanuláshoz tudtok könyveket /internetes oldalakat ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék megtanulni angolul is. Az iskolákban nem vehettem fel +1nyelvet, tanfolyamra pedig nincs pénzem. Tudnátok könyveket vagy netes oldalakat ajánlani?

Köszönöm.

18/L



2017. ápr. 2. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt az oldalt:

[link]

továbbá:

Tinta Kiadó, Hamlet könyvcsomag

Élő angol nyelvtan

Dohár Péter: Kis angol nyelvtan

Angol szókincs - A leggyakoribb szavak tematikus gyűjteménye

Doró Katalin: Phraseal Verbs és amit a hátoldalán ajánl.

2017. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajanlanlom a duolingo alkalmazást, szerintem az alapokhoz elég jó. A nyelvtanhoz vegyél bármilyen angolkonyvet ami arra a szintre visz, ahová el szeretnél jutni. Persze ha most tanulsz először angolt, akkor ne egy intermediate konyvet vegyél, hanem olyat ami kezdőknek van. A kommunikáció gejlesztésében az nagyon sokat segít, ha például angolul nézel filmet és/vagy keresel anfol youtubereket és őket rendszeresen nézed. Ez sokat fog segíteni a kiejtéseden is.
2017. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajanlanlom a duolingo alkalmazást, szerintem az alapokhoz elég jó. A nyelvtanhoz vegyél bármilyen angolkonyvet ami arra a szintre visz, ahová el szeretnél jutni. Persze ha most tanulsz először angolt, akkor ne egy intermediate konyvet vegyél, hanem olyat ami kezdőknek van. A kommunikáció fejlesztésében az nagyon sokat segít, ha például angolul nézel filmet és/vagy keresel anfol youtubereket és őket rendszeresen nézed. Ez sokat fog segíteni a kiejtéseden is.
2017. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Már leszedtem Duolingot, nagyon tetszik, es a könyveknek is utána fogok járni. 😄 koszonom
2017. ápr. 3. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!