Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy vegyem rá magam a tanulás...

Sz.Bendy kérdése:

Hogy vegyem rá magam a tanulásra? Többi lent.

Figyelt kérdés
10.be járok és bukásra állok németből és nem tudom rávenni magam mert nem érdekel annyira a tárgy. Mit csinaljak?

2017. ápr. 10. 22:01
 1/3 anonim válasza:
Jól írtad, vedd rá MAGAD. Ez körülbelül csak rajtad áll. Nem akarok közhelyeket írni. Gondold végig mit nyersz vele ha megtnaulod, mit vaszítesz ha nem. Egyébként én bánom, hogy középiskolában nem tanultam meg rendesen németül, hanem csak úgy a dolgozatokra éppen megtnaultam, és már semmit sem tudok belőle. Egy lehetőséget hagytam ki, akkor lett volna rá időm, most mrá kevésbé lesz. Na mind1, át kell menned belőle és kész, így igazábol jobb ha nem vacilálsz rajta sokat. De amugy vannak youtube on jobbnál jobb motivácios videok, szerintem vannak amik tényleg fel tudják dobni az embert. De ne érts félre az ilyen motivációs trénereket meg ilyesmit lenyúlásnak és baromságnak tartom. De van egy egy videó amelyik nem rossz, na.
2017. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt megkérdezted akkor valószínű mégis érdekel... Amúgy nem kell rávenni magad, ha neked ez önmagában nem elég, hogy 2 hónappal suli vége előtt bukásra állsz és évet kell majd ismételned emiatt, akkor hidd el, nem egy YouTube-os motivációs videó fog rávenni a tanulásra... Ha neked nem elég az a szégyen, hogy nyáron tanulnod kell majd németből hogy ne kelljen évet ismételni, aztán el kell menned pótvizsgára és puncsolnod kell a kettesért, akkor úgysem fogsz csinálni semmit. Akkor megbuktál, ez van...
2017. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most mondhat neked bárki bármit , de az ember a saját hibájából tanul :/ És nem tudsz igazán belegondolni , milyen következményei is lesznek annak , ha te ezt most nem tanulod meg. Egész nyáron tanulni?? biztos ezt szeretnéd? És lehet még azután sem sikerülne..

De mivel az okos ember más hibájából is tanul..4 nővérem van. És.. nem az hogy nem lett belőlük semmi. Mert dee , de igen.. Csak munka mellett kell/kellett tanulniuk.. és 2 nővéremnek , akikből lett is tényleg valami , úgy lett , hogy még most is tanulnak. Az egyik nővéremet pont nem érdekelte a nyelv , pedig a két kezét összetette volna pár hónapja hogy legalább középfokon beszéljen ott kint , úúgy hogy ott kint él! NE HANYAGOLD EL! mert én mást sem hallok , csak hogy azt mondják nekem , hogy ne hanyagoljam. és minden nap látni a szenvedést.. Neem te ezt ne akard átélni .. Főleg ne megtapasztalni


Írj üzit :) lehet tudok segíteni. Én is németet tanulok és elég jól megy :)

2017. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!