Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok állami gimnáziumot...

Tudtok állami gimnáziumot Angliában?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti szeretnék sokkal többet foglalkozni a nyelvvel, de a családom nem áll jól anyagilag. Most végzem a kilencedik osztályt de szeretnék váltani. Ha kellene évet is ismételnék.

#nyelvtanulás #Iskola külfölfön
2017. ápr. 15. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismetelni mindenfelekepen kell a hianyos nyelvtudasod vegett. Allami/public high school van minden keruletben/suburb-ben, nem is egy. Habar ugy tudom ottani allando lakosnak kell lenned, hogy felvegyenek.
2017. ápr. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne 9.be menj. 9.be már college-ba mész mert secondaryba túl idős vagy ugyanis oda 15-16 éves korig járnak. College-ba már nincs áltános oktatás hanem szak van. Level 1, level 2,level 3 és A level van amiből a level 3mmal meg az A levellel lehet kezdeni már valamit,egyetemre is ezen elvégzésével lehet menni ,ezek 2 évesek. Magyarországról jőve nekem ki kellett járnom a level 1,level 2t mielőtt felvettek A-levelre. Így +1 évvel többet jártam mint magyarországon jártam volna. De én még szerencsés voltam a legtöbb magyar ismerősömet még lejebb rakták és nem volt türelmük hozzá. Azt javaslom ha egyetem a cél akkor az érettségit csináld meg. Én megbántam, nem vettek föl arra a szintre mint egy angolt collegeba ezért 4 évet voltam még egy angol diák 2-3 évet. University-re gyere inkább ha elvégezted majd a középsulit. Remélem érthető volt,ha vakamelyik kifejezést nem magyaráztam meg eléggé szólj.
2017. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mibol es hol elnel Angliaban?
2017. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugy van ahogy kettes irta. Nekem is azert kellett ismetelnem a nyolcadikat mert kilrncedikben mar szakot kell valasztani es angol tudasom meg nem volt megfelelo hozza. #1 voltam
2017. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Habar akkor meg az otthoni otodikes anyagot tanitottak itt nyolcadikban.
2017. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A testvéremék a Gcse n olyan anyagból írtak amit mi 7.be vettünk. Nekem tavaly érettségizett magyarországon az osztályom,olyan feladatokat küldtek amiket én még életemben nem láttam. Én jobban szeretem az itteni oktatást mert az életre tanítanak, van próba munka,segítenek önéletrajzot írni,munkákat ajánlanak stb de tény hogy az otthoni oktatás sokkal erősebb #2
2017. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!