Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy ev alatt mennyire lehet...

Egy ev alatt mennyire lehet megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába es jövőre csak angolom lesz egy évig(nyelvi előkészítő osztály)meg persze par szinten tartó óra.év végére mennyire fogok megtanulni angolul?(most kb alapszinten van a tudásom de nincs valami jó nyelérzékem.amugy egy nagyon jó gimi és a nyelvoktatás is nagyon jó.

2017. ápr. 21. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az csak rajtad áll. Anno egy osztálytársnőm és én egy osztályban kezdtük azonos gyakorlatilag semmi tudással a nyelvi előkészítőt, ő év végén megbukott első nyelvből, én megcsináltam belőle a középfokú nyelvvizsgát.
2017. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire.


Úgy 4-5 év kell az alapokhoz.

2017. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!a közèpfokùig eljutni alapfokrol is meg 4-5 ev?
2017. ápr. 21. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapfokról középfokig egy év alatt simán el lehet jutni, főleg ha napi több órát foglalkozol vele. A férjem 6 hónap alatt felkészült a középfokú nyelvvizsgára, pedig csak 15 évvel korábban tanult angolt az iskolában. Ő munka mellett csinálta, neked meg igazából csak ez lesz a feladatod.
2017. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igyhúzzák csőbe a munkanélkülieket a munkaügyi központok

6hónapos kozépfokú vizsgával egybekötött nyelvi képzés regisztrált munkanálküliek számára.

Miután pedig sikeresen megbuktak utánna meg visszfizettetik veluk a nyelvi képzés költségeit.

2017. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2017. ápr. 22. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kevesebb mint alapfokról egy nyár alatt készültem fel a középfokra, úgy hogy egy nap minimum 4órát tanultam rá. Nem volt valami jó nyár, de nem volt más választásom.

Ez német volt, ami sokkal bonyolultabb, mint az angol(saját tapasztalat). Szóval, ha ügyes vagy, márpedig biztosan az vagy, akkor szerintem jövő év végére meglehet a középfokúd.

2017. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen😊remelem hogy meg lesz😄
2017. ápr. 22. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!