Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvtani szerkezeteket...

Milyen nyelvtani szerkezeteket kell megtanulni?

Figyelt kérdés
Miket kell megtanulni az A2 szinthez? Német és Angol nyelvből. Légyszíves írjátok le hogy milyen nyelvtani szerkezeteket és mlyen időket kell megtanulni. Köszönöm elöre is!! :)
2017. máj. 12. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy könyvet és ne hülyéskedd el dolgot.
2017. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legközelebb a kérdésre válaszoljunk! köszöntem !!
2017. máj. 13. 08:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Remelem jol ertem alapfokra kerdezed nemet es angol nyelvbol.

Nos, nemetbol azt tudom mondani szerezd be a Lazan nemetul nyelvkonyv 1. es 2. konyvet. Ez az alapfok nemetbol.

Angolbol egyszeru mult, jelen,jovo. Folyamatos mult, jelen,jovo. Es a present perfect. Modbeli segedigek v1 valtozata, felszolito mod, some/any/no. Many/ much hasznalata. Megszamlalhato, megszamlalhatatlan foneveket. Passziv kicsit, legyen rola fogalmad.

Ja es persze mindnel szokincs! Nemetkonyvben van szokincs is szotarazva. Angolhoz sokan english file szokincset ajanljak.

Ennyi, remelem segitettem.

2017. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!