Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia vagy olasz nyelvet...

Francia vagy olasz nyelvet érdemesebb elkezdeni tanulni?

Figyelt kérdés
Természetesen angol után, és jogi pályára szeretnék menni későbbiben. Angol után nyelvtanilag és tanulás ügyileg melyiket könnyebb tanulni és melyik érdemesebb? Nektek milyenek a tapasztalataitok?
2017. máj. 12. 22:38
 1/4 Carragher_x ***** válasza:
Francia könnyebb angol után, olasszal viszont spanyol nyelvterületen se leszel teljesen fogalmatlan.
2017. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából csak ez a 3 nyelv az ami érdekel (angol, olasz, francia), mást nem szeretnék tanulni. Bár a latin fontos lesz jogon, annak meg inkább az olaszhoz van köze, nem?

A francia nyelvtan nehezebb, mint az olaszé?

2017. máj. 12. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak eltérések kettő között viszont átfedések is

Ha rááll az agyad akkor menni fog

Én olaszul tudok

Egyébként mindkét nyelv latin származék

2017. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is angolul, olaszul tudok. A francia nekem nem tetszik, szerintem nehezebb az olasznál.
2017. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!