Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érthetem meg mit...

Hogyan érthetem meg mit beszélnek angolul?

Figyelt kérdés
Holnap 6.osztályos angol konpetenciát írunk. A tanárunk hozott be előző évi feladatlapokat amiken az olvasott szövegértés tök jól ment de a hallot az nem nagyon. Valamikor értettem amit mondtak a magnóban de néha olyan gyorsan elhadarták hogy semmit sem értettem. Nem tudom mit csináljak... valakinek ötlet?

#angol nyelv #angol #konpetencia
2017. máj. 16. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad, nincs jelentősége. Egy nap alatt nem fogod megtanulni.
2017. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az elsőnek igaza van.

Viszont ha hosszú távon érdekel, nekem ami segített az a sorozatok, filmek, vidók nézése angolul és hangoskönyvek hallgatása. Eleinte nehéz és idegesítő, aztán megszokod. Az sem mindegy milyen angol én a britteket a mai napig alig értem xD

2017. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze hosszútávon akarom az angol nyelvet beszélni [anyanyelvi szinten]. Sorozatokat en is nézek. Ugy szoktam hogy ami tv-ben megy es mar lattam azt siman angol nyelven nezem, youtubon angol videókat angol felirattal nézek twd-t meg angol hanggal es magyar felirattal. 🙂
2017. máj. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!