Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELTÉ-n hogy vehetek fel külön...

ELTÉ-n hogy vehetek fel külön szláv nyelvi órákat?

Figyelt kérdés

Nézegettem a tanegységlistákat és lehet én nem vagyok értelmes, de nehezen igazodom ki rajta. Kifejezetten a szlovákra vagy horvátra gondoltam, de ahogy láttam ezek elég hasonló rendszerben működnek.


Teljesen más szakom van, de érdekelne a kettő közül valamelyik. Tudna valaki segíteni, hogy melyik tárgyakat kell felvennem, mint 'zöldfülű'?



2017. jún. 11. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja egyébként valószínűleg a főszakomhoz jól jönne, ha tudományos pályára lépnék (mielőtt még valaki belém köt).
2017. jún. 11. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ELTE-n van arra lehetőség, hogy bármilyen tárgyat felvegyél az egyetemen. A Neptun keresőjét kell csak átállítanod hozzá az intézmény minden tárgyára.

Szerintem nzd meg mondjuk a szlavisztikások tanegységlistáját és egy alapozó tárgyat válassz. Akár keress meg olyat, aki azon a szakon tanul.

2017. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Néztem a tanegységlistàt, ahogy írtam is.


Elvileg két tárgyat együtt kell felvenni eszerint (nyelvfejlesztés 1 meg valami nyelvi felzárkóztató) és az lett volna a kérdés, hogy ezeket kötelező-e egyszerre felvenni, mert a kettő együtt picit sok.

2017. jún. 12. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ELTE-nek vannak nyelvkurzusai, s felárat kérnek, az ELTÉs diákoktól. Viszont szláv nyelvek közül asszem, csak oroszt lehet íly módon tanulni.
2017. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, ne haragudj, csak az eredeti kérdésedben nem ez szerepelt.

Hogyha a két tárgyat egyszerre kell a tanegységlista szerint felvenni, akkor nem tudod szétszedni őket.

2017. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!