Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes így elmenni egy...

Érdemes így elmenni egy nyelviskolához?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden. Már kb 1-1,5 éve semmi angolt nem tanultam, nem beszéltem,nem olvastam, pontosabban érettségi óta. Viszont szeretnék tenni egy középszintű nyelvvizsgát. Érettségim kb 60-70 százalék lett, középszinten. Nem tartom magam jó angolosnak, de szerintem a nyelvtannal meg tudok barátkozni, viszont a szókincsem eléggé kifakult.

Érdemes iylen szinten elkezdeni egy nyelviskolát felkésztőt? Szóbelit,írásbelit külön-külön, akár más iskolánál tenném le.

Véleméynek, tanácsok?


2017. jún. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze! Nyelviskolában általában egy szintfelméréssel kezdenek, aztán a tudásodnak megfelelő csoportba osztanak be. Nekem jó élményeim vannak a nyelviskolai tanfolyamokról, bár azt tanácsolom, olvass utána az adott nyelvsulinak, mielőtt választasz: tanárok, csoportlétszám, ár, stb. :)
2017. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést: mi az, hogy érdemes-e? Milyen más alternatíva van, ha egyszer nyelvvizsgázni akarsz? KözépFOKON, nem középszinten, az az érettségi. Ne gondold, hogy rögtön nyelvvizsgaelőkészítő csoportba fognak berakni - nem fognak. Először tanulj, a leírtak alapján még legalább 2 turnust. Meg persze nyelviskolán kívül is: filmekkel, játékokkal, nyelvtanulós oldalakkal, könnyített sőt akár valódi olvasmányokkal.
2017. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem. Filmeknél feliratosan nézzem gondolom.

Nyelvtanulós oldalak alatt mikre gründolsz?

2017. jún. 18. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dejó, köszi!
2017. jún. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!