Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol magántanárt tudnátok...

Spanyol magántanárt tudnátok ajánlani? Hol érdemes egyáltalán keresni?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok.

2017. jún. 12. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz? Milyen árban gondoltad? Élőben vagy mondjuk skype-on keresztül tanítson?

Az elsőt legalább jó lenne tudni, mert pl. az én különtanárom spanyolt is tanít, de Nyíregyházán, aztán ha te még csak a környéken se laksz, feleslegesen ajánlhatom.


Egyébként szerintem ma már bármelyik nagyvárosban található mindenféle nyelvtanár, esetleg még azt tudom ajánlani, hogy a városodban lévő középiskolák honlapján nézd meg, van-e spanyoltanár, és esetleg azzal megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot, hogy megkérdezd, tart-e különórát. Vagy ha van tanár ismerősöd, őt is meg tudod kérdezni, vagy olyan ismerősödet, aki járt nyelvtanárhoz, hátha ismernek valakit.

Illetve ma már van lehetőség arra is, hogy interneten keresztül oktassanak, bár nem tudom, ez itt, Magyarországon mennyire elterjedt vagy hogy működik, és te tudnál-e így tanulni.

2017. jún. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippet! :)

Igen, bocsi, ezeket le kellett volna írnom. Budapesten keresek, és lehetőleg nem skype-on tanulnék.

2017. jún. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!