Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ötletek angol nyelvtanulásra...

Ötletek angol nyelvtanulásra otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni angolul tanulni, de nincs lehetőségem tanárhoz járni. az interneten szeretnék vmit keresni, oldalakat amin elkezdhetném az alapokat. nektek mi vált be?

2017. júl. 7. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Oxford Angol Nyelvtannal érdemes szerintem kezdened (magyar nyelvű, nem úgy mint a legtöbb nyelvkönyv) Én nekem is megvan PDF-ben, szóval nem lesz a beszerzéssel probléma, bár szerintem jobban megérne rá ténylegesen beruházni. Ezenkívül próbálj minél több szót megtanulni, egy alap nyelvtannal és elégséges szóismerettel már eléggé elboldogulhatsz. Ha eljutsz egy alap szintre, akkor szerintem érdemes lenne minél több sorozatot és filmet nézned feliratosan. (kiejtés ügyileg jó lenne, mivel nincs tanárod, akitől hallanád hogyan kell) Illetve szótanulásként se utolsó. Ha esetleg szoktál játszani gépen, akkor ott is érvényes ugyanez. (hihetetpen miket megtanul ott az ember szinte "játszva")
2017. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!