Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vásároltam eBayről egy mikro...

Vásároltam eBayről egy mikro SD kártyát ami hibás. Emiatt szeretnék írni egy emailt az eladónak hátha sikerül valamit kihozni belőle. Az alábbi mondatot szeretném angolra lefordítani ehhez kérem a segítségeteket?

Figyelt kérdés
"Szia, amit kaptam tőled terméket hibás. Az elején is nagyon nehezen ismerte fel a telefon és a számítógép is, majd formázás után elkezdtem rá felmásolni és 20 gigabájt körül mintha kihúztam volna a kártyát és eltűnt. Azután kihúztam és vissza dugtam a kártyát viszont üresként kezelte minden addigi felmásolt adat eltűnt róla. Lehet arról szó hogy kicseréled?"
2017. júl. 11. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: "Többszöri formázás után is ugyan ez volt a végeredmény, ha telefonnal ha számítógéppel formáztam akkor is."
2017. júl. 11. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Dear Sender,

Thank You for your shipment, but unfortunately it is faulty.

Even at first fresh out of the box the computer and mobile phone hardly recognized it. Tried formatting and copying data to it, but at 20GB it froze and lost the copied files. Tried formatting and transfering data numerous times without success.

Could you please resend the order?

Thank You.


Angol tudásom hagy némi kívánnivalót maga után, fordítási képességem meg pláne.

A lényeg benne van, szerintem ebből érteni fogja. (szoktam ebayen vásárolni és időnként reklamálni)

2017. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Köztudott h nem érdemes ebayról,aliról stb venni sd kártyát, pendrivet stb.
2017. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fordítást ment a zöld.


Ez nekem eddig nem volt köztudott.

2017. júl. 13. 19:16
 5/5 anonim válasza:
Nem vagy fb-n rendelős csopikba?
2017. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!