Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Skypon keresztüli nyelvoktat...

A Skypon keresztüli nyelvoktatás magántanárral mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Gazdasági nyelvvizsgára lenne szükségem de munka+levelező mellett nem lenne időm magántanárhoz menni,stb


Akinek van tapasztalata ilyesmivel az kérem írja meg,köszönöm!



2017. júl. 23. 13:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyilvánvalóan másabb, mintha személyesen lenne ott, de szerintem azért hatékony, mert most ugyanúgy tudtok beszélni idegen nyelven, illetve a feladatokat is tudjátok ellenőrizni. Én is tanultam skypeon, mert elutazott a tanárom, nekem nem volt vele problémám. Illetve most már én is adok németül órákat skypeon barátaimnak, nekik sem volt vele különösebb problémájuk. Szóval szerintem nyugodtan belevághatsz.
2017. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolom,hogy azért teljesen más a dolog.Vagy 7-8 éve tanultam utoljára nyelvet,egyelőre azt sem tudom hol kezdjek hozzá.

Te milyen nyelvvizsgát csináltál (ha csináltál) ha nem vagyok indiszkrét?

2017. júl. 24. 15:55
 3/3 anonim válasza:
Nem, nem vagy indiszkrét. Hát én nem gazdaságit csináltam, hanem csak simát. Angolból origósat, németből pedig ÖSD-t.De amúgy persze nem olyan mintha személyesen lenne ott a tanár, de azért lehet skype-on is jól nyelvet tanulni. Szerintem kezdj el idegen nyelven (gondolom angolról van szó esetedben) sorozatokat nézni, először feliratosan, majd utána ha már belejöttél, akkor felirat nélkül. Ez sokat segítene a felelevenítésben. Aztán tudsz még venni nyelvvizsga felkészítő könyveket könyvespolcban, vagy ha szerencséd van, akkor antikváriumban is olcsóbban. De ha már ilyen régóta nem tanultad a nyelvet, akkor azért szükséged lesz nyelvtanárra, vagy minimum arra, hoy nyelviskolába járj.
2017. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!