Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Anki nevű szótanuló program...

HMD kérdése:

Az Anki nevű szótanuló programnál hogyan lehet a kártyacsomagokat elrendezni, illetve egy másik csomagba véletlenül belehelyezett csomagot visszatenni az eredeti helyére?

Figyelt kérdés

Véletlenül belehelyeztem (félrekattintással) egy olasz kártyacsomagot egy német csomagba és nem tudom visszavonni (azóta már be is zártam). Nem tudom, mitévő legyek, mert a két csomag más stílusú, meg nyilván nem is ugyanaz a nyelv, tehát tök nem is passzolnak egymáshoz, ráadásul az olasz még szerkesztés alatt áll (még kell írnom bele szavakat).

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. júl. 29. 14:20
 1/2 anonim válasza:

A főablakban kattints a Browse-ra.

Utána keresd meg a bal oldalon azt a csomagot, amibe belekutyultad, válaszd ki a kívánt kártyákat. (Rendezd sorba, ahogy be tudod azonosítani őket, CTRL+click-kel kijelölöd őket, és fent látsz egy olyant, hogy change deck.

2017. júl. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De itt az a probléma, hogy az egész mappát húztam bele véletlenül a másik (német) mappába, így olyan, mintha az olasz csomag a németnek lenne egy almappája. Tehát egyben van, de mégis elkülönülve. Viszont nem találom azt a könyvtárat a gépen, ahol vannak az Anki szókártya-csomagok, hogy ott különválasszam őket. Szóval ezen a téren nem tudom módosítani őket, pedig biztosan lehet valahogy...

Meg közben csinált egy "collection" ikont az asztalra, ami nem tudom, hogy mi, plusz egy "szűrt csomag"-ot is, ami megint nem tudom, hogy mi, de nem kellene, hogy legyen. Viszont nem merem ezeket törölni, mert hátha elveszik az egyébként majdnem 4000 szavas csomagom, amit egy nyelvkönyvből írogattam ki még a nyelvvizsgához pár éve.

De amúgy működik így is, csak elég zavaró...

2017. aug. 8. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!