Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy ment az augusztus 5-i...

Hogy ment az augusztus 5-i origos nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Angol b2 re vagyok fokent kivancsi. Milyennek gondoltatok a feladatokat?

2017. aug. 6. 15:33
 1/6 anonim válasza:

A szövegértés nem volt nehéz, az egyik levélben arról kellett írnod hogy elvesztettél valamilyen tárgyat ami neked fontos. A 120 szavasban pedig arról kellett véleményt írni hogy az iskolákban gyenge minőségű ételeket adnak a gyerekeknek ezért inkább a büfében vásárolnak.

A fordítás nem volt olyan egyszerű szerintem.

De összeségében szerintem nem volt nehéz ez az írásbeli.

2017. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
120 szavas? Nem 10-12soros? O.o
2017. aug. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bocsi hogy beledkotottem de most ram hoztad a fraszt
2017. aug. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

De igen 10-12 soros.

Bár nekem lett 15 úgy emlékszek.

2017. aug. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fordítás volt a legnehezebb azon imádkozom hogy meglegyen belőle a minimum pont xd a szövegértés, a levél és az érvelés nem volt vészes rosszabbra számítottam. A lyukas szöveg meg kicsit becsapós volt

Egyébként nem tudja valaki hogy az onyc.hu-n mikor lesz feltéve az eredmény?

Már halálra izgulom magam :D

2017. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a forditas nevetsegesen egyszeru volt, a legelso szovegertes tipikus origos, nem mondjak meg konkretan mire valaszolj csak ugy ahogy, a fogalmazasok is nevetsegesek voltak, es a masodik feladat se volt valami nehez.

mindenki mondta nekem hogy uuuuu origo? keszulj fel, nehez!!! erre bementem es elem raktak egy ilyet

2017. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!