Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire lehet nehéz így...

Mennyire lehet nehéz így megcsinálni az angol nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Két éve érettségizrem ötösre. Azóta nem igazán foglalkoztam vele. Dalszövegeket, filneket, tv-t szoktam nézni angolul. Például a CNN és hasonló adókat teljesen értem. Chatelni is szoktam sokat angolul. Szerintem a nyelvtan részből felejtettem sokat.
2017. aug. 18. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az jó, ha sok angol szöveget hallgatsz vagy olvasol. A nyelvtant kellene átismételned könyvből, de neten is vannak online tanfolyamok, amik ingyenesek. Utána pedig az adott nyelvvizsga feladatsorait csinálgasd. Ha intenzíven nekiülsz, minimum egy év alatt fel lehet készülni, de lehet, hogy sokat is mondtam.
2017. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!