Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Két nyelv egyszerre?

Két nyelv egyszerre?

Figyelt kérdés

Sok szabad időm lett.Az egész napot tanulásra tudom szánni.Kb fél évig itthon leszek vagy több.Német országban dolgoztam ezért előtérbe a németet kellene helyezni mert oda szeretnék visszamenni.De az angol viszont jobban tetszik.Hogy tervezzem meg a tanulást ? Egyik német másik nap angol ?

Ti hogy kezdenétek neki ?



2017. aug. 25. 21:07
 1/4 NaZh' válasza:
56%
Én először a Németet tanulnám azután könnyebb lesz az Angol is meg azt mondtad hogy fontosabb is lenne munka miatt.
2017. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NaZh' válasza:
56%
Bár én egyszerre tanultam mind a kettőt
2017. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Sokkal könnyebb úgy tanulni egyszerre több nyelvet ha különböző szinteken állsz.


Az erősebbik tudásom felfejleszteném annyira, hogy bőven lehagyja a másikat, majd egymás mellett folyamatos tempóban tanulnám őket, hogy megmaradjon a szintkülönbség.

2017. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
multitasking
2017. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!