Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülhetett a nyelvvizsgám?

Sikerülhetett a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Német c1-en voltam 2 hete. De sajnos bizonytalan vagyok az eredményt illetően . :(

Megérzéseim szerint 3 feladatot totálisan elrontottam: e-mail irása, helyesírás javító feladat , és a hallott szöveg értése. A szóbelin jól teljesítettem, de néha dadogtam a felelemtől. A szóbeli végén megkérdeztem az egyik vizsgáztatót, hogy milyen voltam, és azt mondta mosolyogva, hogy nem kell pánikolnom. Nem tudom ezt mire véljem. Szerintetek osszességében meglesz a 60%?



2017. aug. 26. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Én saját tapasztalatot tudok csak mondani. Háromszor voltam nyelvvizsgázni, kétszer úgy éreztem jól sikerült és buktam, most, mikor utoljára voltam totálisan rossznak éreztem és sikerült:-)
2017. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én angol középen voltam így. Vizsga után jobban pánikoltam, mint előtte, végül 89%-kal mentem át. Tudom, ilyenkor könnyű mondani, hogy ne görcsölj rajta, várd meg nyugodtan az eredményt, de mégis ez a legjobb megoldás.

Drukkolok, hogy sikerüljön! :)

2017. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szeln köszönöm a válaszokat ! :)
2017. aug. 28. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!