Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek el oroszt tanulni?

Hogyan kezdjek el oroszt tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni. Minimum heti 2-szer tudnám tanulni, de valószínűleg heti 3-szor, 4-szer egy órát. Itthon tanulnám, egyedül. Tudtok valami jó nyelvkönyvet ajánlani amihez van tanári könyv is? Ja és tudásom 0.

2017. szept. 1. 14:15
 1/2 Garpe ***** válasza:
100%

Szia :)


Van Facebookon egy Tanuljunk Oroszul csoport ott kaphatsz nagyon jó nyelvkönyveket, s tanári segítséget.

Én személyesen a Duolingo-t tudom ajánlani (ha tudsz angolul), illetve szó tanuláshoz a Memrise-t.

Nagyon jó még az e@i russky.info oldala, sajnos magyar fordítás még nincs, de ha beszélsz franciául, eszperantóul, vagy valamelyik másik nyelven, ami már kész, akkor nagyon hasznos lehet.

Én annó a Pons (szólalj meg egy hónap alatt oroszul -vagy valami ilyesmi című) könyvvel kezdtem, nekem tetszett.


Sok sikert! :)

2017. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszi!
2017. szept. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!