Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni angolul erről a szintről?

Figyelt kérdés

4 éve érettségiztem, akkor 5-ös voltam belőle :)

Azóta elvégeztem 1 szakot főiskolán, de ahhoz nem kellett a nyelvvizsga. (FOSZ)

Ritkán használom a nyelvet. Ahhoz, hogy jobb munkám legyen, elérjek valamit, első lépésnek érzem a nyelvtudást.

Külön órákra nincs pénzem, egyébként sem látom értelmét. Jó agyam van, ráadásul úgy érzem elég jó alap angol tudásom.

Ezek ellenére nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki. Nyelvtani szabályok? Filmek nézése angol nyelven? Olvasás angolul? Szókincsbővítés magolással?

Előre is köszönök minden tanácsot!



2017. szept. 20. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Felvételin leginkább a beszéd számít. Vegyél egy könyvet, amely erre készít fel. Ez ilyen:

[link]

2017. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a filmnézés és olvasás vált be a legjobban, először még magyar felirattal kezdtem, aztán angol és most már szinte nem is kell. Akinek eddig ezt ajánlottam,attól csak pozitív visszajelzést kaptam.
2017. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Ezek. Bármilyen sorrendben, leginkább mind egyszerre. Most.


És fórumozz angolul!

2017. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!