Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi köze van az angol...

Mennyi köze van az angol tanárnak ahhoz, hogy én mikor nyelvvizsgázok?

Figyelt kérdés
Már meg van a középfokú írásbeli nyelvvizsgám és most novemberben megyek szóbelizni. Külön angolra járok, mert a suliban leragadtunk a present sinplenél, (10. Osztály) és már három éves korom óta tanulom. Nem mondtam el az iskolai angol tanáromnak, mert alapból nem bír, (fele csoportot, mert az alap szintnél feljebb vagyunk) és ma mindenképp el akart küldeni próbanyelvvizsgára írásbelire és ugye az már megvan. És amikor már öt perce tukmálta akkor kinyögtem, hogy nekem az már megvan. És ugye itt bprult ki a szaros bili és elkezdett velem üvölteni, hogy miért nem szóltam, ő felkészített volna, meg ehhez joga van. És kb fél óráig ordított velem és már nagyon szarul éreztem magam. Direkt ezért nem mondtam el neki mielőtt mentem, mert akkor is ezért ordított volna, hogy nem vagyok felkészült mert csak ő tud felkészíteni. 15/L
2017. szept. 29. 16:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár angoltanár
2017. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

"mert alapból nem bír, (fele csoportot, mert az alap szintnél feljebb vagyunk) "


Ennek a résznek semmi értelme.


"ma mindenképp el akart küldeni próbanyelvvizsgára írásbelire és ugye az már megvan. És amikor már öt perce tukmálta"


Máskor nem kell hagyni, hogy öt perce tukmálhasson bárki ilyesmit, hanem rövidre kell zárni azzal, hogy nem érsz rá, más dolgod van rajtad kívül álló okok miatt, és kész.


"itt bprult ki a szaros bili"


Mi abban a szaros, hogy sikerült az írásbelid? Fordítva ülsz a lovon.


"és elkezdett velem üvölteni"


Az az ő baja, ne foglalkozz vele!


"ehhez joga van"


Hát joga éppen nincs, de nem baj.


"És kb fél óráig ordított velem"


Ez meg a te bajod, miért hagytad? Le is léphettél volna azzal, hogy dolgod van.


"Direkt ezért nem mondtam el neki mielőtt mentem, mert akkor is ezért ordított volna, hogy nem vagyok felkészült mert csak ő tud felkészíteni."


Ha tudod előre, hogy mi várható, akkor ne csodálkozz, ha be is következik.

2017. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Vagy szólj az ofőnek, hogy ordítani szokott az angol

tanár

2017. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
Ne a tanart probald Itt egetni. Egy kicsit tulzas az irasod, na de 15 eves vagy. Inkabb azon gondolkodj el, hogy 12 ev tanulas utan, kulon angol tanar es csak kozepfoknal tartasz. Miert?
2017. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Sz*rd le, semmi köze hozzá, hogy a sulin kívül mit csinálsz. Sajnos gimiben nekem is olyan tanárom volt, akivel csak nagy kínódások árán lehetett eljutni a tizedik osztályos tankönyv végéig érettségire, ismerem az érzést, amikor éveken keresztül a legegyszerűbb nyelvtant nyomatják, amit már ötödik osztály óta tudsz... Azt ajánlom, hogy év végén tegyél osztályozó vizsgát és előrehozott érettségit angolból, simán menni fog, ha a középfokú nyelvvizsga sikerült. Ha letetted az osztályozót, már nem kell többé bejárnod órára, külön tanárnál készülhetsz tovább a saját tempódban.
2017. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
#9, látom, te sem érted... A te családtagjaidat is sajnálom.
2017. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek😊 Nem akartam visszaszólni neki semmivel, inkább meghallgattam, valamilyen szintem meg is értettem miért akadt ki, csak szerintem ezt nem pont így kellett volna lerendezni. A tudásomból a dolgozatok összekötős feladatai semmit nem tükröznek. Azért most megyek nyelvvizsgára mert 14 év a korhatár. Az írásbelit megcsináltam ahogy volt rá alkalmam, viszont a szóbelitől féltem mert nagyon izgulós vagyok és felelésnél is majd összeesek. Azért akart engem is küldeni mert javítjuk a statisztikát. Minden versenynél nálunk a tanároknak le kell adni hogy milyen eredményt/ szintet értünk el. És igazából tudom olyannak tűnk mint egy nagy hiszti, viszont nekem rányomta az egész napomra a bélyegét. Nagyon rossz azzal kezdeni egy napot hogy fél óráig ordítanak veled és aláznak az csoport előtt, utána még végig kell ülnöd 7 órát hármon pedig még felelsz is. Lelépni meg sajnos nem tudok óra közepén, mert azért igazgatói jár kivéve ha rosszullért miatt mész. Én óra után próbáltam vele beszélni, de lerázott azzal hogy a hálátlanok nem érdeklik. Remélem mindenkinek kielégítő választ írtam😊 és már lenyugodtam. És aki leírta kb 25-ször hogy angoltanár, tudom hogy így kell írni de franc tudja miért írtam külön😂😂
2017. okt. 1. 21:18
 18/19 chtt ***** válasza:
84%

"valamilyen szintem meg is értettem miért akadt ki"

Hát én nem igazán. Cigánykereket hánynék örömömben, ha ilyen tudású tanítványaim lennének, nemhogy még leordítsam őket. A fenyő se érti ezt.

2017. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Remélem azóta javult a helyzet. Egoládákkal ne törődj. :D jó tanulást!
2018. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!