Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol alapfoku nyelvvizsga?

Angol alapfoku nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugyintezo szakmat tettem iden, sikeresen. Van angol erettsegim is. Viszont! A munkanelkuli kozpont altal rengeteg ember kozul bevalogattak a tanfolyamra. 60 ezret kapok azert, hogy tanulok. Az erettsegihez hasonlo tudom! Viszont nalunk az erettsegi olyan volt, hogyha megtudtal szolalni, akkor atmentel. En ugy erzem, hogy az alapoknal ragadtam le. Igeidok, es mondatalkotas. A szokincsem egeszen jo, szakmai teren is. A kerdesem a kovetkezo! Erdemes belevagnom? Mellette termeszetesen tanulok itthon majd mint a robot, hogy ne csak alapszinten legyek jo. A szakmamhoz nagyon kerik az angol nyelvet, munkat igy megpalyazni sem erdemes. Nyelvvizsgat nem, csak angol tudast kernek. Nos arra lennek pontosan kivancsi, hogyha az alapfokot megtanulom, es a szokincsem fejlesztem, megfogom tudni allni a helyem a szakmaban, vagy ehhez ez keves? Koszonom a valaszolat! Egyebkent van sejtesem az angolrol, de alapfok indult csak!

2017. okt. 18. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva már a legutolsó takarítónak is legalább angol és németet középfokon kell tudnia.

A cégek picit el vannak szállva. Azt hiszik Svájcban vannak. Olyanokat követelnek, amelyek gyakorlatilag teljesíthetetlenek. Egyszerűen nincs már olyan ember az országban, mert minden értelmes elhúzott a fenébe. Most meg panaszkodnak, hogy nem találnak megfelelő szakembereket minimálbérért. Úgy kell nekik!

2017. okt. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!