Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem német nyelvből. Eléggé rozogán állok belőle, valaki esetleg ellátna jó tanácsokkal?

Figyelt kérdés
Tudniillik most vagyok nyolcadikos, felvételi előtt állok. Kinéztem magamnak egy jó iskolát, de ott van német szóbeli, és ez eléggé megnehezíti a dolgom. Megvannak adva a témak, egyet elkezdtem kidolgozni nem hinném, hogy jó. Esetleg valaki átnézhetné ha szépen megkérem, hogy jó-e, nagyon megköszönném! Esetleg tanácsokat is írnátok, hogy hogyan javíthatnék németből. (Bocsánat ha sok a szóismetlés. Egyébként társadalomtudományi szakra mennék, vagy természettudományira)

2017. okt. 29. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a suliban megkered a tanarodat nem nezi at nrked?:)
2017. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos átnézné, már én is gondoltam rá! :D de azért itt is megkérdeztem, remélem nem baj.😬 (Bocsi ha a szavakat néhol furán írtam/rosszul fogalmaztam.)
2017. okt. 31. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj nembaj, en szivesen atneznem, de kezdo szinten allok nemetbol😅
2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!