Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan/mikor kezdjem el...

Hogyan/mikor kezdjem el tanulni a spanyolt? 16/L

Figyelt kérdés
Gimnáziumban nyelv szakon vagyok most 2 éve, angol szakon és heti 5 órában tanulom emelt szinten. A 2. nyelvem a német(amit rühellek) és az a baj hogy ugye indult angol szak ami mellett németet tanulsz, van német ami mellett angolt meg van spanyol ami mellett angolt. A második nyelvet 3 órában tanuljuk ,hát alapszinten. Na igen de nekem az angol fontosabb mint az spanyol de én spanyolt akartam tanulni. Most 2 év után angolból úgy látszik középfokúzni fogok meg előrehozott éretségit tenni, és miután megvannak én spanyollal szeretnék foglalkozi. Na most ugye ott van a német, amiből amúgy semmit nem tudok (mert utálom, nem értem, a szavak egyszerűen nem maradnak meg a fejemben, és tényleg senkit nem akarok ezzel megbántani de nekem a német nyelv annyira ronda, hogy az nem igaz) és így is 4-es vagyok, mert mindent puskázok kb. De mikor kezdjem el a spanyolt és hogy? Mert én egyetemre is szeretnék járni és a diplomához 2 nyelvből kell nyelvvizsga és én nem a németből szeretnék nyelvvizsgázni, hanem spanyolból. De nem tudom hogy a spanyolt egyetemen vegyem fel vagy egyetem előtt kezdjem el tanulni? A válaszokat előre is köszönöm.😊

2017. okt. 30. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Uno, dos, tres, MOST!
2017. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most? Hát, de hogy?😂
2017. okt. 30. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Az angoltudásod segítségével:

https://www.youtube.com/watch?v=6qWftjVeqXk

2017. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Tanulj inkább katalániul'
2017. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Leulsz otthon es elkezded tanulni a szavakat. Neten rengeteg nyelvtanulast segito oldal van. Sok magyar is, de az angoltudasod hasznalva tenyleg vegtelen sok.

Ha rendesen csinalod, tobbet is fejlodhetsz, mintha suliban tanulnad.

Ha valamit nemertesz es neten se talalsz ra valaszt, kerdezz meg egy spanyolos evfolyamtarsad vagy egy iskolaban spanyolt tanito tanart. Biztosan szivesen segitenek:)

2017. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van valami kérdésed, irj nyugodtan, felsőfokúm van spanyolból és imádom a nyelvet!!:) Hajrá a nyelvtanulásnál!;)
2017. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!