Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből 2-es vagyok az...

Németből 2-es vagyok az mellett hogy nagyon sokat készülök a dogákra és mint említettem nincs őszi szünetem most estem haza holnap 3 tz és csütörtökön lenne a német és addig jól megszeretném tanulni! Kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés
A német Kontakt 2. kiadásának 2 lektion feladatlapját kellene megoldani! Fontos lenne mert nekem nincs őszi szünetem és csütörtökön tz irok! Itt a link: [link]

2017. okt. 30. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja megcsinálni a te feladatod. Szoríts rá időt és készítsd el vagy vállald a felelősséget, hogy nem csináltad meg.
2017. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont itt a baj. A nagyon sokat keszules nem azt jelenti, hogy megvan a feladatlap es kitoltve bemagolod. Hanem megtanulod a nyelvtani szabalyokat illetve a szavakat hozza.

Ez lehet kevesebb ido, es biztosan hasznosabb, mint kitenni gyakorira, varni hogy valaki megoldja (lehet teljesen rosszul) es te bemagolsz valamit, amit nem is ertesz, sem a nyelvtant sem a szavait.

2017. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már csak a fogalmazás kellene a többit sikerült megcsinalnom!
2017. nov. 2. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Remek, csináld meg a forgalmazást is, mert senki nem fogja helyetted!:)
2017. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ha nem tudom megcsinálni még a feladatlapot is csak félig csináltam meg 10 tantárgyból buktam azaz kiértesítőt kaptam és javítanom kellene de senki nem segít.
2017. nov. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!