Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a "Vigyázz, angol! " c. könyvet? Kinek van vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 5. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
neten fenn van, minek vennéd meg
2017. nov. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Talán mert nem mindenki tolvaj cigány.
2017. nov. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Érdemes megvenni, különösen ha még fiatal vagy.
2017. nov. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

#2,

Nem mindenki tolvaj cigany, nem kell itt ugrani es ciganykodnod.

En evi tagdijt fizetek a Scribd-nek, epp azert, hogy egyes dolgokat el tudjak olvasni vagy tovabb adni, segiteni embereknek.

2017. nov. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
#4 - Ez így nagyon jó, de az első azt javasolta, hogy ne fizessen érte ("minek vennéd meg"). Másrészt például én szívesebben olvasok nyomtatott anyagot.
2017. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy te mit csinalsz szivesebben a te dolgod, nem ez volt a kerdes. Persze, neten is fent van, a Scribd is neten van, peldaul. Rosszul indult a vasarnapod?
2017. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
#6 - Rettentő ostoba vagy. Megpróbálom részletesebben leírni, hogy még te is megértsd. Azért írtam, hogy én szívesebben olvasok nyomtatott anyagot, mert így érdektelen az, hogy digitálisan vásároljam meg. Másrészt ahogy írtad a Scribd-en is ugyanúgy fizetsz tagdíj formájában, tehát ez nem egyenértékű azzal, hogy "ne vedd meg".
2017. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
#4, "vagy tovabb adni, segiteni embereknek" - azért légy tisztában vele, hogy ilyen (legális) madár nincs. Tagdíj ide vagy oda, a szerzői jogok megsértése az a szerzői jogok megsértése. Én már rengeteg dolgot letöltöttem a scribd-ről, amiért hálás vagyok a szerzői jogért felelős istennő aluszékonyságának, de tudom, hogy nem cselekszem igazán etikusan. Hiába próbálnám meg magamat meggyőzni, hogy egy 50 éves tankönyv, amiről tudjuk, hogy az életben nem lesz már kiadva, vagy ugyanúgy idejétmúlta dolgok, mint bizonyos nyelvvizsgák 20 éve írt felkészítő anyagai, mely nyelvvizsgák azóta négyszer változtak, ezek másolgatása nem okoz pénzügyi kárt, a szerzői jog az szerzői jog. Amennyiben a szerzők vagy örököseik mind használnák a megfelelő módszereket, meglepően kevés tartalom lenne a scribd-en.
2017. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!