Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

A "pénzkezelés célnyelvi országokban" tételhez miket lehet írni?

Angol emelt szóbelihez van ilyen tétel, és hát nem nagyon tiszta, hogy mit várnak. Pénzkezelésről általánosságban már írtam, de a célnyelvi országokban nem tudom miben különbözik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, érettségi, gazdaság, pénzkezelés

2017. nov. 9. 12:05  Privát üzenet  

A válasz
Ezen én is sokat gondolkoztam tavaly, hogy mit akarhat, szerintem írhatsz az ottani pénznemről, a nagyobb bankokról, hogy pl. a fejlett országokban egyre több dolgot virtuális pénzzel intéznek, és kevesebbet nyomtatnak, meg ilyen általános dolgokat, amiket a pénzkezelésről írtál, pl. hogy milyen szolgáltatások vannak, mint hitel, meg ilyenek.

# 1/1Időpont 2017. nov. 10. 22:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánlanátok magyar okj-s képzéseket Budapesten amelyek a következő témakörökhöz kapcsolódnak? (ingatlan, értékesítés, pénzkezelés, befektetés)
Dolgozónak elszámolásra kiadott előleggel kapcsolatban: - szabályos-e, ha a kiadott előleget (pl. Kiss Géza egy összegben felvesz 200 e Ft-ot) továbbadja még 3 dolgozónak (írnak...
Van olyan család, ahol a férfi a pénztáros?
FestiPay munka fesztiválokon. Hogy lehet bekerülni és ha valaki dolgozott már esetleg, akkor milyen tapasztalatai vannak?
Pénztárgép használata mellett milyen nyilvántartásokat, nyomtatványokat kell vezetni a pénz kezelésével kapcsolatosan?
Ki kezeli a pénzt? Férfi v Nő?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!