Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 15 éves fiú vagyok. Szeretnék...

15 éves fiú vagyok. Szeretnék komolyan megtanulni angolul. (? )

Figyelt kérdés
Az iskolában a tanárom nem a legjobb, ezért szeretném maganak is tanulni. Mit ajánlanátok?
2017. nov. 15. 16:41
 1/3 anonim válasza:

Egy nyelvtanár esetleg? Ráadásul az internet tele van ingyenes online angol leckékkel, gyakorlófeladatokkal, csak akaraterő kell hozzá. Nem tudom milyen szinten áll a nyelvtudásod, de a te korodban még jó lehet, ha pl videójátékokat angolul nyomod. Nekem az is sokat segített.


17L

2017. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Édesanyámék nem szeretnének angol tanárra költeni. Beszélgetni tudok angolul, igeidők mennek, úgy ahogy. Azt mondta ismerősöm, hogy koromhoz képest jó az angolom. Videójátékokkal játszom, de abból nem sok marad meg. Esetleg az nem segítene, hogyha valakivel angolul kommunikálnék?
2017. nov. 15. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

"Beszélgetni tudok angolul ... Esetleg az nem segítene, hogyha valakivel angolul kommunikálnék?"


Honnan tudod, hogy tudsz beszélgetni, ha nem is szoktál?


Miért gondolod, hogy nem a legjobb az angoltanárod? November van. Gondoltad, hogy két hónap alatt megtanít majd angolul, és azért mondod most, hogy nem valami jó, mert még nem jött össze? Használj ki minden percet az angolórán, mindent csinálj úgy, ahogy az angoltanárod mondja, soha ne másold másról a házit, mindig írd meg időben, ne maradj le a szótanulással se, stb., és meg fogod látni, hogy éppen elég jó tanár ahhoz, hogy ha te is akarsz, akkor komolyan meg tudj tanulni angolul az alatt a négy év alatt, amit ő kapott arra, hogy megtanítson. Ami persze nem jelenti azt, hogy magadtól, önállóan ne foglalkozz a nyelvvel: dehogynem! Ezt ő is mondta már eddig is, ha jól figyeltél (nyilván). Bárhogyan, ahogy jólesik. Minden hasznos, amit angolul csinálsz, akkor is, ha nem érzed rögtön a hatását.

2017. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!