Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van már eredménye...

Valakinek van már eredménye az ORIGO nyelvvizsga novemberi vizsgaidőszakából?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete vizsgáztam és még semmi eredmény.

2017. nov. 23. 12:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 kulist válasza:
0%

Hát elég hitvány teljesítmény. Egy középiskolás nyelvtanárnak max. egy hete van egy ilyen tesztet kijavítani.


Akinek nincs erőforrása kijavítani a teszteket, az ne rendezzen nyelvvizsgát. Nem hiszem, hogy a diplomák átvételének korlátozásához a "minél kevesebb javítóra kelljen költeni a befizetett díjakat" mentalitás passzolna.


Fogadni merek, hogy csak hétfőn fogják kiirni az eredményeket, hogy már ebben az évben ne kelljen a bizonyítványokat kiállítani.

2017. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
91%
Én is november elején voltam angolból. Most végzek az egyetemen és január legelején be kéne mutatnom a nyelvvizsga bizonyítványomat, de mindenki azt mondja, hogy esélytelen, a vizsgától számított 60 napot mindig a végéig húzzák. Legalább ilyen időszakokban tehetnének kivételt. Remélem hamarosan mind okosabbak leszünk:)
2017. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy ha lemondok a felülvizsgálati jogomról amint van eredményem, elvileg hamarabb is meglehet a bizonyítványom? Valakinek tapasztalata hasonlóval?
2017. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
100%
Én is 11.03.-án voltam és még sehol semmi eredmény de szerintem is csak következő heten lesz...nekem pl le se lett még zárva a vizsga :(
2017. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
Nekem sincs mèg lezárva sem
2017. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 kulist válasza:
100%
Nekem most zárták le ma. Angol - Középfok. De eredmény nincs.
2017. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim válasza:
Nekem sincs:( Pedig már nagyon izgatottan várom!
2017. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:
hát én is nagyon már....
2017. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyszerre teszik fel az eredményeket az összes nyelvből és szintből (legalábbis a szeptemberit szinte biztos, hogy egyszerre tették fel). Ha sokan mentek nyelvvizsgázni, vagy sok nyelv van meghirdetve, akkor előfordul, hogy épphogy beleférnek a 30 napba (most nem tudom, hány nyelv volt).

Általában azonban a következő írásbeli időpontjáig fel szokták tenni az eredményeket.

Nekem szeptember 9-én volt írásbeli, 12-én szóbeli, 13-án pedig magnó, eredményt pedig október 4-én tettek fel. Azonnal lemondtam a felülvizsgálatról, a bizonyítványt pedig november 14-én vehettem át (szóval szerintem nem nagyon gyorsítja meg a bizonyítvány kiállítását a felülvizsgálatról való azonnali lemondás, de ki tudja, lehet, ha nem mondtam volna le, még később készül el).

Tudom, hogy nagyon rossz kivárni, és érdekli az embert az eredmény, de tényleg az egyetlen, amit tudtok csinálni, ha türelmesen vártok. Én is 2 hét után már naponta kétszer megnéztem, van-e eredmény, de ezzel nem gyorsítottam a folyamaton. Ha idegeskedtek, azzal csak magatoknak lesz rosszabb. Nyilván én könnyen beszélek, mert már megvan a bizonyítványom is, de ha idegeskedtek, nem lesz hamarabb eredmény. Kitartást, remélem, sikeres lesz a ti vizsgátok is!

2017. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
Eredmény valakinek?
2017. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!